iletisim@cimbahcesi.com

Bize Yazın

+90 544 621 30 10

Müşteri Hizmetleri

Bahce Duvari

Bugün yapıları bahçe duvar kaplama ile modernize etmek çok kolay. Bahçe duvarlarının düzenlenmesi genellikle atlanan bir konudur. Oysa ki bahçe duvarlarını güzel bir hale getirmek bahçe peyzajı için doğrudan doğruya katkı sağlayacaktır. Kayrak Tasi, Dogal Tas ve Kesme Tas ve blok duvarlar sayesinde bahçelerinizi göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz. Her biri ayrı güzel olan bahçe duvar modellerini inceleyebilir, kendi bahçenizde uygulamak istediğiniz modele böylelikle karar verebilirsiniz. Bu uygulama kati surette tasarımsal olarak bahçenize ivme kazandıracaktır.

Cafeler, restoranlar, yalı, villa, konak, köşk, bina, site ve kurumlar vb. gibi pek çok alanda bahçe duvar kaplama işlemi yapılmaktadır. Özellikle son dönemde ticari işletmeler tarafından rağbet görmektedir. Bahçe duvarı için firmamizla ile görüşebilir, deneyimli ve tecrübeli olan ustalarimizla bahçe duvarlarınızı inşa ettirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonu konusunda eksik kalmamak ve dışarıya karşı heybetli ve çekici bir görüntünün oluşturulmasını istiyorsanız ve bunun yanı sıra, evinizin değerini artırmak istiyorsanız; bahçe duvarı konusunu doğru bir şekilde hayata Bahçe peyzaj tasarımında ve dekorasyonunda bahçe duvarları önemli bir role sahiptir. Bahçe duvarlarını sadece sınırların belirlendiği bir yapı olarak görmek yanlıştır. Peyzaj konusunda da size yardımcı olacak bir etkendir. Bahçe duvarları ile bahçe dekorasyonunda müthiş bir çığır açmanız mümkün. Sadece taştan bir duvar yerine, duvarların yapısı ile uyumlu -bunun için gerekli alanları tasarlayarak- özel saksılar kullanılabilir ve asma saksılarla çiçeklerinizi güzelce sergileyebileceğiniz bölmeler oluşturabilirsiniz. Ya da bu alanları aydınlatma için de kullanabilirsiniz.geçirmelisiniz. Elbette bu iş için uzman kadromuzla goruserek detayli bilgi alabilirisiniz.

Bahçe peyzaj tasarımında ve dekorasyonunda bahçe duvarları önemli bir role sahiptir. Bahçe duvarlarını sadece sınırların belirlendiği bir yapı olarak görmek yanlıştır. Peyzaj konusunda da size yardımcı olacak bir etkendir. Bahçe duvarları ile bahçe dekorasyonunda müthiş bir çığır açmanız mümkün. Sadece taştan bir duvar yerine, duvarların yapısı ile uyumlu -bunun için gerekli alanları tasarlayarak- özel saksılar kullanılabilir ve asma saksılarla çiçeklerinizi güzelce sergileyebileceğiniz bölmeler oluşturabilirsiniz. Ya da bu alanları aydınlatma için de kullanabilirsiniz.

 

Bahce Duvari
Bahce Duvari
Bahce Duvari
Bahce Duvari
Bahce Duvari
Bahce Duvari

Tüm Hizmetlerimizde

  • Kaliteli Malzeme
  • Doğru Değerleme
  • Uzman Ekip Desteği
  • Hızlı ve Güvenli Sonuç

Müşteri Hizmetleri

+90 544 621 30 10

Bilgi Talep Formu

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir