iletisim@cimbahcesi.com

Bize Yazın

+90 544 621 30 10

Müşteri Hizmetleri

Proje Çizimi

Peyzaj projelendirmesi tüme varım yöntemiyle aşama aşama ilerleyen bir süreçtir. Bu süreçte; peyzaj tasarımı, avan proje, bitkisel ve yapısal uygulama projeleri ile üç boyutlu modelleme ve görselleştirme çalışmaları yer almaktadır.

Öncelikle alanınızın durumu ve ölçülerine, sizin alan konusundaki isteklerinize göre konsept çalışmalarla peyzajını tasarlıyoruz. Peyzaj tasarımından sonra çizimlerin netleştiği, uygulama sürecinde lazım olabilecek tüm detayların, ölçülerin yer aldığı avan projeyi hazırlıyoruz. Bu proje aşamasını bitkisel ve yapısal uygulama projeleri destekliyor. Bitkisel uygulama projesinde amaç ve işlevlerine göre kullanılacak bitkiler ve bunların alan üzerindeki konumları belirleniyor, isim ve adetlerinin yer aldığı lejant hazırlanıyor. Yapısal uygulama projesinde ise alanda kullanılacak donatı elemanları, mekanlar ve ölçüleri, sert zemin ve yer döşemeleri yer alıyor, uygulanacak döşeme ve kaplama malzemelerinin detayları ve metrekareleri lejantta belirtiliyor. Ayrıca yapılan uygulama sonrasında alanın son halini görebilmeniz için üç boyutlu modellemeler ve kaliteli görselleştirme işlemleriyle projemizi destekleyen görsel sunumlar yapıyoruz.

Tüm proje süreci boyunca detaylı ve özenilmiş fikirlerimiz, tasarım yeteneklerimiz ile sizin isteklerinize en uygun şekilde özgün çalışmalar yaratmaya özen gösteriyoruz.

Tüm Hizmetlerimizde

  • Kaliteli Malzeme
  • Doğru Değerleme
  • Uzman Ekip Desteği
  • Hızlı ve Güvenli Sonuç

Müşteri Hizmetleri

+90 544 621 30 10

Bilgi Talep Formu

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir